Такмичења 2016. године

• У суботу 09.04.2016. године у Карловачкој гимназији у Сремским Карловцима одржано је окружно такмичење Књижевна олимпијадана коме је учестовало четворо ученика из наше школе.То су ученици из првог разреда Јована Мркшић и Валтер Шнебергер и издругог разреда Милана Јањичић и Катарина Миловић.

Такмичења
    • На општинским такмичењима школске 2014/2015. године учествовало је укупно 20 ученика из пет наставних предмета (српски језик и језичка култура - 2 ученицe, књижевна олимпијада - 3 ученика, смотра рецитатора - 7 ученикa, историја - 2 ученика, математика -  6 ученика).
    • На окружна такмичења пласирало се 10 ученика и то:
      • из српског језика и језичке културе 2  ученице - Сања Вујиновић II1 и Милица Дакић  II1 (директно учешће због републичког такмичења од прошле школске 2013/2014. године), такмичење је одржано у Сремским Карловцима
      • за књижевну олимпијаду  3 ученика - Николина Дакић IV1, Марко Богдановић III1 и Милана Јањичић I1, такмичење је одржано у Сремским Карловцима
      • из смотре рецитатора "Песниче народа мој"  2 ученика - Итана Калуђеровић IV3 и Бојан Младеновић IV3, такмичење је одржано у Бачу
      • из енглеског језика  2 ученице - Николина Дакић IV1 и Нина Рабинчук IV1, такмичење је одржано у Сремским Карловцима
      • из историје 1 ученик - Урош Вилов II3, такмичење је одржано у Жабљу.
    • На математичком такмичењу, "Мислиша" учествовало је 31  ученик.
    • На окружном првенству у малом фудбалу јужнобачког округа у Бечеју, дана 11.12.2014. године учествала је мушка фудбалска екипа наше Школе.
    • На републичком такмичењу из српског језика "Књижевна олимпијада" пласирала се 1 ученица - Милана Јањичић I1. Такмичење је одржано у Сремским Карловцима, дана 09.05.2015. године.
    • На републичком такмичењу из енглеског језика пласирала се 1 ученица - Николина Дакић  IV1 и пласирала се међу првих пет такмичара. Такмичење је одржано у Београду дана 19.04.2015. године.
    • Наша Школа је учествовала на квизу "Колико се познајемо", дана 27.03.2015. године у Новом Саду (4 ученика: Владимир Павковић II3, Николa Миодраговић I1, Дајана Стојковић I1 и Аница Миклић I1).
    • На квизу "Фимек награђује знање" дана 26.03.2015. године у Новом Саду учествала је екипа матураната наше Школе и освојила 1. место. Екипа наше Школе се пласирала у полуфинално такмичење које је одржано 15.04.2015. године у Новом Саду (3 ученика: Марија Балаћ IV1, Нинослав Милошчин IV1 и Миодраг Вујаковић IV3).

Спортска такмичења >

Културне и остале актуелности >