Гимназија и економска школа ,,Светозар Милетић”
Трг проф. Миливоја Туторова 4
Србобран
тел: 021/730-155, факс: 021/731-219
e-mail: gimnazissrbobran@mts.rs
www.gimnazija-srbobran.edu.rs

facebook страна: Gimnazija "Svetozar Miletic" Srbobran

Пројекат „ Еду-вртsaznaj >

Уџбеници за школску 2017 2018 годину гимназија saznaj >

Уџбеници за школску 2017 2018 годину трговац и економска saznaj >

Добродошли на сајт Гимназије и економске школе „Светозар Милетић“ Србобран!

Наша школа се налази у Србобрану у срцу Бачке. Под називом Гимназија је отворена 1962. године, а од тада је пролазила кроз многобројне реформе да би данас била мешовита школа. Осим општег смера гимназије, од школске 2011. године похађају је ученици средње стручне школе из области економије.

Жеља нам је да будемо успешна школа у којој се прожимају традиција и иновација, младост и искуство. Употребом савремених наставних средстава и квалитетомнашег рада настојимо да привучемо што већи број ученика.

Ученици наше школе су амбициозни успешни у савладавању предвиђеног наставног програма и постижу изузетне успехе на такмичењима и у ваннаставним активностима. Своју креативност испољавају кроз многобројне хуманитарне акције као и акције забавног карактера. Кроз рад Ђачког парламента, уче се демократији, креативности и својим правима и обавезама.

Циљ нам је да ученици као примерни, културни и образовани заврше нашу школу.

Гимназија и економска школа „Светозар Милетић“ Србобран je 22.02.2013. године прославила јубилеј – 50 година постојања Гимназије.

Prezentacija za jubilej.pps

Дан школе priredba